Köszöntjük a magyar gerelyhajítás honlapján!
GÖDÖLLŐ A KÖVETKEZŐ ÁLLOMÁS PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2016. április 04. hétfő, 05:42
GEAC gyermek, újonc és serdülő gerelyhajító versenye
A verseny rendezője GEAC atlétika szakosztálya
A verseny ideje, helye 2016. 04. 09. szombat, a GEAC dobópálya, Szent István Egyetem,
Gödöllő, Páter K. u. 1.
 
A versenybíróság elnöke: Dr. Kriszt Balázs
 elnökhelyettese: Máté Alpár
 titkára: Canea Éva
 
A verseny résztvevői A szakosztályaik által benevezett versenyengedéllyel rendelkező
gyermek, újonc és serdülő versenyzők
 
Nevezés On-line előnevezés indul: 2016.03.28. hétfő, 00:00
 On-line előnevezés zárul: 2016.04.04. hétfő, 23:59
 Helyszíni nevezés lehetséges!
Nevezési díj Előnevezés: 500.-Ft/fő,
Helyszíni nevezés: 800.-Ft/fő
Díjazás: Minden korosztály és nem első három helyezettje érem díjazásban
részesül.
 
A verseny időrendje
11:00 gerelyhajítás 9-10 éves lányok
11:30 gerelyhajítás 9-10 éves fiúk
 
12.00 gerelyhajítás 11-12 éves lányok
12:30 gerelyhajítás 11-12 éves fiúk
 
13:00 gerelyhajítás újonc lányok
13:30 gerelyhajítás újonc fiúk
 
14:00 gerelyhajítás serdülő lányok
14:30 gerelyhajítás serdülő fiúk 

 
REAC TURBOJAV ÉS ÜGYESSÉGI VERSENY 2016. ÁPRILIS 3 . EREDMÉNYEK PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2016. április 03. vasárnap, 11:57

2016. 04.03 VASÁRNAP 10:00

Budapest XV: ker, REAC SE  Atlétika műfüves kispálya

Időjárás: napos, 18-20 fok. enyhe szél

 

EMLÉKKÉPEK / GERELY.HU FACEBOOK OLDALON 

 

Visszatért a REAC-ra a tavaly is megrendezett verseny, ahol a Turbojav mini

gerelyen kívül súlylökésben és távolugrásban is kipróbálhatták magukat a fiatalok

a jövő heti GEAC gerelyhajító verseny előtt.  A kis nekifutó távolság ellenére

szép egyéni eredmények születtek a gyermek korosztályokban. A tavaszi gerelyhajító

versenyeken egy csökkenő létszámot láttunk eddig a gyermek 9-12 évesek tekintetében.  

Mivel a kislabdahajítás iskolai versenyei nem jelentettek extra létszámot a gerelyhajítás 

számára, azt most el tudjuk mondani, hogy elég kicsi lesz a létszám a jövőben is a 13-15

évesek versenyein.  Az egyedüli biztató dolog jelen pillanatban, hogy az eredmények magasan

felette vannak az előző évi átlagoknak.  Mivel nincs külön program, így alig lesz bejövő új

tehetsége a szakágnak.  Bízzunk abban, hogy a meglévőek kitartóak lesznek az eredmények

és sikeresség tekintetében. 

 

 

 

Herczeg György 37.69m 300gr mini gerellyel 

Turbojav mini gerely a leghatékonyabb eszköze volt a gyermek gerelyhajításnak, aki része volt

a versenysorozatoknak az elmúlt években,  igen jó eséllyel vág bele a serdülő éveknek! 

 

TURBOJAV MINI GERELY 300GR / EREDMÉNYEK / U13 FIÚK

37.69 Herczeg György 2004 BHSE

31.11 Jancsik Martin 2004 Vác

28.42 Roczkov Atilla 2005 BHSE

26.54 Herczeg Attila 2006 BHSE

24.74 Szeder Zoltán 2004 BHSE

22.95 Jeszenszky Zsombor 2006 BHSE 

20.53 Kovács Benedek  2005 UTE

19.91 Jeszenszky Botond  2005 BHSE

15.90 Hajdú Dávid 2005 REAC

14.45 Földesi Gergő 2005 Vác

13.70 Németh Ádám 2004 REAC

13.04 Győri Kristóf 2005 REAC

12.90 Sütő Erik 2006 REAC

12.65 Páll Áron 2005 REAC 

 

 

 TURBOJAV MINI GERELY 300GR / EREDMÉNYEK / 13-14 ÉVES FIÚK

23.20 Kovács Benedek 2002 REAC

19.22  Molnár Gergely 2002 REAC

18.26 Páll Botond 2003 REAC 

14.73 Győri Máté 2002 REAC

11.33 Varga Szabolcs 2003 REAC 

 

 TURBOJAV MINI GERELY 300GR / EREDMÉNYEK / U13 LÁNYOK

11.42 Kovács Fédra   2004 REAC

10.78  Fábián Barbara  2005 REAC

9.62 Borza Sára 2005 REAC

7.82 Balatoni Rita 2006 REAC

2.94 Páll Réka Márcia 2009 REAC

1.44 Roczkov Hanga 2012 BHSE

 

  TURBOJAV MINI GERELY 300GR / EREDMÉNYEK / 13-14 ÉVES LÁNYOK

16.89 Satouf Diana 2001 REAC

15.68  Wiborg Titanilla 2002 REAC

 

Módosítás: ( 2016. április 03. vasárnap, 14:09 )
 
REAC SE Turbojav Gerelyhajító és Ügyességi Gyermek Verseny 2016.04.03. PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2016. március 29. kedd, 11:37

2016. április 03. vasárnap 10:00

REAC SE Budai II. László stadion, 1152, Budapest XV, Széchenyi tér 8-10 

 

 A REAC SE és a Paragi Ferenc Gerelyhajítás Utánpótlásért Alapítvány várja az iskolák

és egyesületek lelkes versenyzőit tavaszi megmérettetésére. A verseny előkészítője a

Budapest Gyermek Atlétika Bajnokság keretében rendezendő Turbojav Gyermek

Bajnokságnak.

 

Info: Szöllősiné Patinszky Andrea / Tel: +36 30 844 0903.

A verseny indulói 9-12 évesek

 

10:00 Turbojav mini gerely

11:00 Súlylökés 2kg

11:30 Távolugrás

 

 

Módosítás: ( 2016. március 29. kedd, 11:53 )
 
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET! PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2016. március 27. vasárnap, 07:58
 
GERELYHAJÍTÓ VERSENYEK 2016 ÁPRILIS PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2016. március 17. csütörtök, 12:48

TERVEZETT VERSENYEK, HAMAROSAN A VERSENY NAPTÁRBAN

 

 

Április 9 - GEAC Gerelyhajító verseny / kiírás LINK 

Április 16 - Budapesti Honvéd SE Gerelyhajító Verseny / Kiírás Link

Április 23 - Dr. Vanyek Emlékverseny - / Kiírás Link hamarosan

Április 30 - Tiszaújváros Atlétika Világnap / LINK  

 

 

 

Módosítás: ( 2016. március 24. csütörtök, 16:53 )
 
GERELYHAJÍTÓ RANGLISTA 2016 MÁRCIUS PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2016. március 16. szerda, 17:53
TOP 10-ES GERELYHAJÍTÓ MAGYAR RANGLISTA / 2016.03.12 FRISSÍTÉS
KÉSZÍTETTE: CSIKI GYÖRGY 
 
 
A nemzetközi versenyek kvalifikációs belépője minden korosztály ranglista elején található. 
 
 
Gerely / Javelin Throw: 800GR
(Rio 83.00; EB/EC 79.00)
77.70  NRU23 Rivasz-Tóth Norbert 96 TDAK 2U23 Arad 2016-03-13
71.56 Schmölcz Márk 97 TSC 2cB Arad 2016-03-13
71.09 Magyari Zoltán 85 MTK 2 Szombathely 2016-02-27
68.20 Rab Attila 94 Ikarus BSE 4 Szombathely 2016-02-27
61.42 Gál Mihály 94 Szolnoki MÁV 5 Szombathely 2016-02-27
61.33 Adame Máté 94 Reménység Vác 6 Szombathely 2016-02-27
55.14 Mezei Zsolt 77 Bp.Honvéd 7 Szombathely 2016-02-27
53.91 Varga Lajos 70 Szegedi VSE 1M45 Budapest 2016-03-12
52.97 Petz Barnabás 97 Egri SSE 2U20 Szombathely 2016-03-05
46.19 Huth Balázs 96 AC Bonyhád 8 Szombathely 2016-02-27
/10/
 

 
 Gerely / Javelin Throw: UP
77.70  NRU23 Rivasz-Tóth Norbert 96 TDAK 2U23 Arad 2016-03-13
68.20 Rab Attila 94 Ikarus BSE 4 Szombathely 2016-02-27
61.42 Gál Mihály 94 Szolnoki MÁV 5 Szombathely 2016-02-27
61.33 Adame Máté 94 Reménység Vác 6 Szombathely 2016-02-27
46.19 Huth Balázs 96 AC Bonyhád 8 Szombathely 2016-02-27
/5/
 
 Gerely / Javelin Throw: JUNIOR
(Bydgoszcz 68.70)
71.56 Schmölcz Márk 97 TSC 2cB Arad 2016-03-13
52.97 Petz Barnabás 97 Egri SSE 2U20 Szombathely 2016-03-05
42.02 Für Máté 97 ARAK 9 Szombathely 2016-02-27
38.36 Szemcsuk Krisztián 97 AC Bonyhád 1U20 Bonyhád 2016-01-13
/4/
 
 
 
 Gerely / Javelin Throw /700: IFI
(Tbilisi 64.00/68.00)
57.28 Kovács Noel 99 Ikarus BSE 1 Szombathely 2016-02-27
52.96 Ács Zsolt 00 TSC 2 Szombathely 2016-02-27
48.17 Bágyi Gábor 00 ASE 3 Szombathely 2016-02-27
46.34 Juhász Bence 00 TSC 4 Szombathely 2016-02-27
46.21 Dávid Kornél 99 Reménység Vác 5 Szombathely 2016-02-27
43.09 Bogdán András 00 Gödöllői EAC 6 Szombathely 2016-02-27
41.75 Berta Richárd 00 Bp.Honvéd 7 Szombathely 2016-02-27
41.48 Szitter Márton 99 Gödöllői EAC 8 Szombathely 2016-02-27
39.77 Kurucz Dávid 99 Szolnoki SC 9 Szombathely 2016-02-27
39.67 Váczi Dániel 00 Gödöllői EAC 10 Szombathely 2016-02-27
/10/

 Gerely / Javelin Throw /600: SERDÜLŐ
53.16 Jancsik Tamás 01 Reménység Vác 1 Budapest 2016-03-12
50.51 Gudrica Dominik 02 Győri AC 1 Szombathely 2016-03-05
50.03 Juhász Nándor 02 Gödöllői EAC 2 Szombathely 2016-03-05
49.44 Mátés István 01 Győri AC 3 Szombathely 2016-03-05
49.23 Szántó Attila 01 Reménység Vác 2 Budapest 2016-03-12
48.31 Canea Zoltán 01 Gödöllői EAC 5 Szombathely 2016-03-05
43.22 Virág Antal 01 Győri AC 7 Szombathely 2016-03-05
41.06 Mihajlovic Alex 02 Gödöllői EAC 8 Szombathely 2016-03-05
40.62 Hatos Soma 01 Szolnoki SC 9 Szombathely 2016-03-05
40.20 Kiss Tamás 01 Szolnoki SC 10 Szombathely 2016-03-05
/10/
 
 Gerely / Javelin Throw /500: ÚJONC
40.87 Bágyi Viktor 03 ASE 1 Szombathely 2016-03-05
39.46 Földi Bence 03 Gödöllői EAC 2 Szombathely 2016-03-05
39.32 Fekete Levente 03 Gödöllői EAC 3 Szombathely 2016-03-05
38.95 Némethy Szabolcs 03 Bp.Honvéd 4 Szombathely 2016-03-05
31.19 Dányi Péter 03 Ikarus BSE 5 Szombathely 2016-03-05
28.98 Porpáczy Tamás 03 SzoSI 6 Szombathely 2016-03-05
27.90 Koppándi Martin 03 Szolnoki VSI 4 Budapest 2016-03-12
27.06 Virovecz Áron 03 TSC 7 Szombathely 2016-03-05
25.41 Horváth László 03 Ikarus BSE 8 Szombathely 2016-03-05
22.26 Maracskó Tamás 03 III.k. TVE 1 Bonyhád 2016-01-27
/10/

 
 Gerely / Javelin Throw /500:  GYERMEK U13
42.71 Herczeg György 04 Bp.Honvéd 1 Budapest 2016-02-28
36.77 Jancsik Martin 04 Reménység Vác 2 Budapest 2016-02-20
29.18 Herczeg Attila 06 Bp.Honvéd 3 Budapest 2016-02-20
24.59 Szeder Zoltán 04 Bp.Honvéd 4 Budapest 2016-02-20
24.24 Jeszenszky Zsombor 06 Bp.Honvéd 5 Budapest 2016-02-20
22.89 Roczkov Attila 05 Bp.Honvéd 3 Budapest 2016-02-28
20.29 Jeszenszky Botond 05 Bp.Honvéd 5 Budapest 2016-02-28
/7/
 
 Gerely / Javelin Throw /400: GYERMEK U 13
45.36 Herczeg György 04 Bp.Honvéd 1 Budapest 2016-02-20
42.44 Jancsik Martin 04 Reménység Vác 2-12 Budapest 2016-03-12
37.57 Németh Miklós 04 Németh Javelins 2 Budapest 2016-01-30
34.16 Herczeg Attila 06 Bp.Honvéd 1-10 Budapest 2016-03-12
31.85 Ragács Róbert 05 Reménység Vác 1-11 Budapest 2016-03-12
30.75 Debreceni Noel 04 Szolnoki VSI 3-12 Budapest 2016-03-12
28.56 Bényi Dániel 05 Reménység Vác 2-11 Budapest 2016-03-12
28.10 Szeder Zoltán 04 Bp.Honvéd 3 Budapest 2016-02-28
26.65 Jeszenszky Zsombor 06 Bp.Honvéd 4 Budapest 2016-02-28
26.32 Laczházi Bence 05 MAFC 5 Budapest 2016-02-28
/10/
 
 
 
 
NŐK TOP 10-ES RANGLISTA
 
 Gerely / Javelin Throw: 600GR
(Rio 62.00; EB/EC 57.50)
56.99 Bogdán Annabella 92 Békéscsabai AC 7 Arad 2016-03-12
53.68 Ormay Anikó 91 Bp.Honvéd 1 Szombathely 2016-02-27
53.19 Moravcsik Angéla 96 MTK 2 Szombathely 2016-02-27
50.55 Szilágyi Réka 96 TDAK 4 Szombathely 2016-02-27
46.55 Bakos Karolina 93 TDAK 5 Szombathely 2016-02-27
42.48 Veres Bettina 97 Szolnoki MÁV 1U20 Szombathely 2016-03-05
40.24 Vass Kata 97 AC Bonyhád 2U20 Szombathely 2016-03-05
39.92 Szabó Krisztina 95 Győri AC 3 Mobile 2016-03-05
37.16 Kovács Vivien 91 Reménység Vác 7 Szombathely 2016-02-27
37.06 Magos Anita 97 Szolnoki MÁV 3U20 Szombathely 2016-03-05
/10/

 
 Gerely / Javelin Throw: UP 600GR
53.19 Moravcsik Angéla 96 MTK 2 Szombathely 2016-02-27
50.55 Szilágyi Réka 96 TDAK 4 Szombathely 2016-02-27
39.92 Szabó Krisztina 95 Győri AC 3 Mobile 2016-03-05
36.43 Bölcsik Fanni 96 ARAK 8 Szombathely 2016-02-27
33.52 Nánai Lilla 94 Maximus SE 11 Szombathely 2016-02-27
/5/
 
 Gerely / Javelin Throw: JUNIOR 600GR
(Bydgoszcz 49.50/51.00)
42.48 Veres Bettina 97 Szolnoki MÁV 1U20 Szombathely 2016-03-05
40.24 Vass Kata 97 AC Bonyhád 2U20 Szombathely 2016-03-05
37.06 Magos Anita 97 Szolnoki MÁV 3U20 Szombathely 2016-03-05
36.38 Papp Zsófia 98 AC Bonyhád 4U20 Szombathely 2016-03-05
35.78 Canea Éva 97 Gödöllői EAC 5U20 Szombathely 2016-03-05
32.00 Györe Fanni 98 Gödöllői EAC 6U20 Szombathely 2016-03-05
/6/
 
 Gerely / Javelin Throw /500: IFI
(Tbilisi 46.00/50.00)
42.50 Lór Anna 99 KARC 1 Szombathely 2016-02-27
41.44 Bóbis Dorina 99 Reménység Vác 2 Szombathely 2016-02-27
41.24 Máté Fanni 99 Szekszárdi SK 3 Szombathely 2016-02-27
41.02 Schmölcz Mirtill 00 TSC 4 Szombathely 2016-02-27
37.10 Kosik Kíra 00 Reménység Vác 5 Szombathely 2016-02-27
35.80 Nagyszokolyai Flóra 00 Győri AC 6 Szombathely 2016-02-27
33.96 Fábián Eszter 99 Győri AC 7 Szombathely 2016-02-27
33.64 Ádám Dorka 00 ASE 8 Szombathely 2016-02-27
32.72 Frei Dalma 00 Gödöllői EAC 9 Szombathely 2016-02-27
31.20 Herner Dóra 00 Szekszárdi SK 10 Szombathely 2016-02-27
/10/
 
 Gerely / Javelin Throw /500: SERDÜLŐ
40.87 Szabó Eszter 01 ASE 1 Szombathely 2016-03-05
40.01 Gulyás Johanna 02 Ikarus BSE 2 Szombathely 2016-03-05
36.36 Eszenyi Napsugár 02 Gödöllői EAC 1 Budapest 2016-03-12
34.09 Nagy Viktória 02 Szolnoki SC 4 Szombathely 2016-03-05
33.73 Borostyánkői Dorottya 01 Bp.Honvéd 2 Budapest 2016-03-12
33.31 Kovács Eszter 01 SzoSI 5 Szombathely 2016-03-05
32.87 Auman Viktória 02 Favorit AC 6 Szombathely 2016-03-05
23.50 Stefka Boglárka 01 Győri AC 8 Szombathely 2016-03-05
20.12 Tóth Fanni 02 Omega AC 1 Bonyhád 2016-01-13
18.47 Szakács Júlia 02 Győri AC 9 Szombathely 2016-03-05
/10/


 Gerely / Javelin Throw /500: ÚJONC 
31.64 Beretzky Boglárka 03 SzoSI 1 Szombathely 2016-03-05
29.42 Németh Nóra 03 Gödöllői EAC 2 Szombathely 2016-03-05
29.19 Németh Vera 03 Gödöllői EAC 1-13 Budapest 2016-03-12
27.84 Nemes Csenge 03 Gödöllői EAC 4 Szombathely 2016-03-05
27.01 Varga Flóra 03 Gödöllői EAC 5 Szombathely 2016-03-05
25.71 Varga Evelin 03 Gödöllői EAC 6 Szombathely 2016-03-05
/6/
 
 Gerely / Javelin Throw /500: u13 GYERMEK
30.75 Makai Anna 04 Szolnoki VSI 1 Budapest 2016-02-28
 
 
 Gerely / Javelin Throw /400: U 13 - GYERMEK
38.07 Makai Anna 04 Szolnoki VSI 1 Budapest 2016-02-28
26.19 Fekete Vivien 04 Gödöllői EAC 2-12 Budapest 2016-03-12
23.94 Fazekas Vanda 04 Gödöllői EAC 3-12 Budapest 2016-03-12
23.31 Gál Zita 04 Szolnoki VSI 4-12 Budapest 2016-03-12
18.62 Kéri Gréta 05 MAFC 2 Budapest 2016-02-28
12.97 Bartos Panna 08 Reménység Vác 1-09 Budapest 2016-03-12
11.85 Boncz Ilona 07 III.k.TVE 2-09 Budapest 2016-03-12
10.94 Csernus-LukácsNorina 05 MAFC 3 Budapest 2016-02-28
7.60 Roczkov Ajsa 08 Bp.Honvéd 3-09 Budapest 2016-03-12
6.69 Pócsik Emma 06 III.k.TVE 1-10 Budapest 2016-03-12
/10/


Módosítás: ( 2016. március 17. csütörtök, 15:46 )
 
További cikkeink...
<< Első < Előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Következő > Utolsó >>

Oldal 4 / 164

Honlap Statisztika

Tartalom találatai : 402305

Jelenlegi látogatók száma:

Oldalainkat 4 vendég böngészi

GERELY INFOK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

  

 

 

   

  

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

    

 

 

Paragi Ferenc Alapítvány

Pillanatképek

vk_erdelyi.jpg

Keresés

sob7.jpg