Köszöntjük a magyar gerelyhajítás honlapján!
HALLE NEMZETKÖZI DOBÓ-ÉS HAJÍTÓ VERSENY 2017. PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2017. május 21. vasárnap, 20:14
HALLE, NÉMETORSZÁG / 21.05.2017
 
 
GERELYHAJÍTÁS  800 gr
1. Seifert, Bernhard 1993 BB SC Potsdam 81,10m
x 80,34 x 80,74 81,10 79,79
2. Hamann, Lars 1989 SN Dresdner SC 80,85m
76,49 80,85 75,32 x 77,71 x
3. Kosinsky, Dmytro 1989 UKR Ukraine 80,37m
x 76,20 78,99 79,13 80,37 75,95
4. Hughes, Harry 1997 GBR Großbritanien 74,69m
66,33 66,25 74,69 74,05 72,60 69,74
5. Graf, Sascha 1995 BA SR Yburg Steinbach 71,88m
71,09 68,29 66,57 x x 71,88
6. Golling, David 1990 BB LC Cottbus 71,63m
71,63 - - - - -
7. Rentzsch, Vincent 1992 HE LG Eintracht Frankfurt 71,44m
68,28 68,67 x 69,02 66,57 71,44
8. Bonewit, Jonas 1995 BY LG Stadtwerke München 69,08m
68,20 69,08 x 66,20 x 67,84
 
 
GERELYHAJÍTÁS  UP FIÚK 800 gr
1. Rensmann, Nico 1996 NO TSV Bayer 04 Leverkusen 72,31m
67,81 68,76 66,83 72,31 68,90 67,49
2. Gierek, Rafal 1996 POL MKS Pultusk 69,11m
67,07 69,11 68,15 67,14 66,44 67,13
3. Teßmer, Paul 1996 MV 1. LAV Rostock 65,74m
55,95 65,74 59,02 65,25 64,45 62,71
4. Emmerich, Max 1996 NO LAV Bayer Uerdingen/Dormagen 64,88m
62,64 64,88 63,85 59,71 62,92 x
5. Kalteich, Leon 1995 NO TSV Bayer 04 Leverkusen 64,66m
64,66 62,52 x 59,45 60,91 63,13
6. Andersson, Quincy 1995 SWE Schweden 64,66m
64,66 x x - - -
7. Schürch, Bruno 1996 SUI TV Fraubrunnen 64,59m
64,59 x 60,94 63,67 x 64,34
8. Meier, Tom 1997 TH LC Jena 64,55m
x 64,55 x - - -
9. Rebischke, Sebastian 1995 NI Hannover 96 63,59m
63,59 x 59,90
10. Zagler, Andreas 1996 BY LG Stadtwerke München 62,70m
57,11 x 62,70
11. Grunewald, Julius 1997 BB LC Cottbus 59,89m
58,54 59,89 55,28
12. Kretschmer, Niklas 1998 LG Steinlach-Zollern 55,70m
51,61 55,70 53,70
13. Zein, Philip Maximilian 1997 NO ART Düsseldorf 51,51m
51,51 x x
 
 
 
GERELYHAJÍTÁS JUNIOR  FIÚK 800 gr
1. Kaul, Niklas 1998 RH USC Mainz 72,89m
66,74 71,29 68,56 72,89 71,83 x
2. Nauck, Jakob 1999 SN SC DHfK Leipzig 65,31m
60,82 60,46 65,24 64,94 - 65,31
3. Mulac, Jiri 1998 CZE Tschechische Republik 63,72m
63,44 60,03 x x 59,97 63,72
4. Botha, Paul 1998 RSA Südafrika 59,27m
54,23 59,27 57,61 x 58,76 x
5. Weinberg, Myron 1999 NOR Norwegen 58,57m
58,20 x 57,44 x 54,81 58,57
6. Arndt, Maximilian 1998 Hallesche Leichtathl.-Freunde 58,44m
55,74 57,34 56,45 58,44 56,41 57,88
7. Schulz, Marco 1998 NI SG Rodenberg 57,08m
54,96 x 57,08 56,46 54,17 55,70
8. Pires, Tiago 1998 POR Portugal 56,64m
56,64 56,40 54,97 56,57 55,94 55,18
9. Matterne, Casimir 1999 NI VfL Eintracht Hannover 56,34m
52,82 54,95 56,34
10. Filges, Paul 1999 SUI Schweiz 54,81m
54,81 x 47,92
11. Günther, Nick 1998 SN SC DHfK Leipzig 54,71m
54,71 53,08 x
12. Hempel, Pascal 1999 SN Dresdner SC 1898 52,53m
50,92 52,53 x
13. Greiner, Tom 1999 TH Erfurter LAC 51,00m
51,00 46,54 47,79
14. Limmer, Yannick 1998 BY LG Stadtwerke München 50,70m
x x 50,70
 
 
GERELYHAJÍTÁS U18 FIÚK 700 gr
1. Song, Qingshu 2000 CHN VR China 74,51m
74,51 63,12 x 68,93 x -
2. Schulz, Gordon 2001 ST Sportclub Magdeburg 66,93m
46,42 55,57 65,50 55,49 66,93 64,79
3. Limmer, Linus 2000 BY LG Stadtwerke München 64,59m
58,78 62,44 64,59 59,08 62,74 60,19
4. Tausch, Moritz 2001 ST Sportclub Magdeburg 63,52m
63,52 x 60,82 62,33 x x
5. Pabst, Tom 2001 TH LC Jena 62,96m
60,24 x x 61,23 x 62,96
6. Voigt, Maurice 2000 ST Hallesche Leichtathl.-Freunde 62,55m
54,46 59,84 62,55 57,59 - 61,32
7. Fey, Felix 2001 BY LuT Aschaffenburg 58,44m
58,18 x 56,78 58,44 x x
8. Helbig, Finn-Ole 2001 BB SC Potsdam 57,67m
56,46 57,67 50,77 50,98 56,93 x
9. Klem, Arthur 2000 SN SC DHfK Leipzig 57,15m
x 47,21 57,15
10. Griffel, Adrian 2000 SH Bramstedter Turnerschaft 56,03m
53,53 56,03 49,47
11. Schäfer, Paul 2000 BY LG Stadtwerke München 55,69m
54,34 55,69 51,84
12. Rieß, Robin 2001 HE LG Eintracht Frankfurt 54,05m
54,05 x 53,74
13. Di Sanza, Franck 2000 SUI Schweiz 53,35m
52,58 47,27 53,35
14. Flieger, Jannes 2001 BB SV electronic Hohen Neuendorf 53,33m
x 46,53 53,33
15. Pöllmann, Paul 2001 BY SC Eschenbach 52,92m
51,49 49,03 52,92
16. Maillet, Pascal 2000 HE SSC Bad Sooden Allendorf 52,51m
52,51 47,99 x
17. Pflüger, Jonathan 2001 HE LAV Kassel 49,55m
48,33 45,24 49,55
18. Adler, Jakob 2001 TH ASV Erfurt 49,49m
49,49 47,10 48,95
19. Wiener, Adam 2000 AUT Austria 48,61m
x 48,61 47,71
20. Walther, Florian 2000 SH Halstenbeker Turnerschaft 48,03m
46,71 48,03 45,33
21. Beck, Mauritz 2001 TH LC Jena 46,99m
x 46,99 x
22. Artinger, Philipp 2000 BY TSV 1861 Mainburg 46,83m
 
 
 
GERELYHAJÍTÁS U16 SERDÜLŐ FIÚK 600 gr
1. Fina, Michele 2002 ITA Italien 63,49m
57,30 57,81 58,87 63,49 61,13 63,17
2. Zein, Yannik Leon 2002 NO ART Düsseldorf 55,68m
55,68 48,52 52,50 47,58 x x
3. Frank, Eric 2002 MV 1. LAV Rostock 53,62m
52,39 49,02 53,62 x 49,99 x
4. Salomon, Jonas 2002 MV 1. LAV Rostock 52,82m
49,60 48,24 52,82 51,49 49,64 48,73
5. Gast, Marc 2002 WE LG Lippe-Süd 49,52m
49,52 47,64 47,27 x 45,95 47,40
6. Seeger, Dennis 2002 SN LSV 99 Hartha 48,82m
x 34,69 x 48,82 x 47,07
7. Kadereit, Marek 2002 ST Sportclub Magdeburg 44,35m
x 42,13 x 41,90 44,35 42,04
8. Horstmann, Alexander 2002 LG Stadtwerke München 40,27m
40,27 39,35 36,84 x 39,62 38,07
 
 
 
  NŐK
 
GERELYHAJÍTÁS NŐK 600 gr
1. Hussong, Christin 1994 PF LAZ Zweibrücken 61,91m
x 59,40 60,64 x 61,91 x
2. Molitor, Katharina 1983 NO TSV Bayer Leverkusen 60,27m
x 60,27 x x 59,29 60,26
3. Wessmann, Anna 1989 SWE Schweden 60,18m
54,94 51,74 x 55,26 55,74 60,18
4. Jasiunaite, Liveta 1994 LTU Litauen 56,16m
48,77 55,78 56,16 x x x
5. Ortiz, Coralys 1985 PUR Puerto Rico 55,27m
x 53,84 x x x 55,27
6. Korzh, Tatsiana 1993 BLR Weissrussland 55,00m
54,30 54,07 53,11 x x 55,00
7. Bani, Sarah 1979 ITA Italien 54,79m
49,65 50,48 52,43 50,51 52,74 54,79
8. Winkler, Christine 1996 SN SC DHfK Leipzig 52,41m
52,41 50,43 x x x -
9. Vestergaard, Marie 1991 DEN Aarhus 1900 51,08m
46,96 51,08 50,93
10. Fuchs, Gwendolyn 1997 NO LT DSHS Köln 46,83m
41,46 46,83 42,77
 
 
GERELYHAJÍTÁS NŐK JUNIOR ÉS UP 600 gr
1. Borge, Sigrid 1995 NOR Norwegen 60,35m
57,09 58,41 60,35 55,92 x 56,45
2. Ruckstuhl, Geraldine 1998 SUI Schweiz 54,31m
52,64 x 51,89 48,58 48,84 54,31
3. Witek, Marcelina 1995 POL Polen 52,75m
52,75 x x x x 51,87
4. Fuchs, Annika Marie 1997 BB SC Potsdam 50,73m
x 45,42 44,55 50,73 47,11 x
5. Schön, Fabienne 1997 NO LG Wipperfürth 49,42m
x 49,42 x x x 44,18
6. Fuchs, Gwendolyn 1997 NO LT DSHS Köln 44,62m
43,19 44,62 44,27 41,49 43,22    44,00
7. Meyer, Lena 1999 SUI Schweiz 43,50m
43,50 x 41,82 x 40,85 42,89
 
 
 
 
GERELYHAJÍTÁS NŐK U18 IFI 500 gr
1. Visca, Carolina 2000 ITA Italien 58,30m
50,78 x x 51,81 53,81 58,30
2. Dai, Qianqian 2000 CHN VR China 55,98m
52,43 53,01 53,71 52,42 53,48 55,98
3. Tröger, Leonie 2000 ST Hallesche Leichtathl.-Freunde 52,65m
47,94 50,02 46,96 52,65 50,33 50,98
4. Ulbricht, Julia 2000 MV 1. LAV Rostock 51,93m
42,04 49,06 48,35 x 50,72 51,93
5. Wipper, Lea 2001 SN SC DHfK Leipzig 51,86m
43,93 48,73 46,33 48,74 51,86 x
6. Hafenrichter, Elisabeth 2000 LG Stadtwerke München 46,75m
46,75 41,34 x 42,14 42,78 43,93
7. Kirschner, Maxime 2001 BY LG Kreis Dachau 46,41m
46,41 41,67 x x 41,84 x
8. Bertl, Marie 2000 TH LC Jena 45,49m
42,86 x 45,49
9. Sollmann, Lea 2000 NO LAV Bayer Uerdingen/Dormagen 45,43m
43,58 45,43 x 40,16 x x
10. Svistuna, Marija 2002 LTU Litauen 45,28m
40,46 x 45,28
11. Ohmke, Sophia 2000 ST Hallesche Leichtathl.-Freunde 44,78m
44,78 x x
12. Latz, Lara 2000 SL LV Merzig 44,13m
44,01 44,13 42,33
13. Held, Angelina Jolie 2001 ST Sportclub Magdeburg 44,00m
36,77 41,09 44,00
14. Buckel, Jennifer 2000 BA LG Hohenfels 43,44m
43,44 41,20 43,10
15. Linke, Sarah 2000 TH 1. LV Gera 40,49m
x 40,49 x
16. Kuhle, Julia 2000 ST Sportclub Magdeburg 39,99m
38,46 34,25 39,99
17. Spengler, Emma 2001 ST SV Halle e.V. 39,83m
39,83 39,18 33,29
18. Klefisch, Svenja-Alessa 2000 TSV Bayer 04 Leverkusen 39,71m
39,71 37,29 39,24
19. Lowka, Jana Marie 2000 HE LG Eintracht Frankfurt 39,40m
38,46 39,40 x
20. Hübschmann, Celine 2001 SN Dresdner SC 1898 35,31m
 
 
 
GERELYHAJÍTÁS NŐK U16 SERDÜLŐ 500 gr
1. Urban, Lilly 2002 HE TV Bermbach 45,51m
38,15 44,26 41,78 40,08 40,83 45,51
2. Prüfer, Sina 2002 ST Hallesche Leichtathl.-Freunde 43,88m
42,35 38,04 x 43,88 35,69 x
3. Wilke, Yasmin 2003 ST Sportclub Magdeburg 42,55m
36,92 42,55 x 37,59 40,14 34,30
4. Kolodziezek, Anastasia 2002 ST SV Halle e.V. 39,90m
33,06 x 38,15 39,90 37,45 x
5. Rost, Sophie Marie 2002 SN SC DHfK Leipzig 38,58m
31,14 32,48 x x 36,33 38,58
6. Freitag, Annika 2002 BY LG Fichtelgebirge 37,86m
36,12 37,86 x 37,46 x 37,14
7. Gruner, Lene 2002 SN SC DHfK Leipzig 37,79m
36,53 37,79 33,73 35,43 33,95 30,77
8. Bennewitz, Vanessa 2002 SV electronic Hohen Neuendorf 37,66m
x 36,69 x x x 37,66
9. Güthlein, Anna 2002 BY LG Bamberg 30,92m
30,92 x x
10. Jaehn, Lilly 2002 SN Dresdner SC 1898 28,81m
x x 28,81
11. Pohl, Jessica 2002 ST Sportclub Magdeburg 27,07m
27,07 x x
 
 
 
 
Módosítás: ( 2017. május 22. hétfő, 05:29 )
 
RÖHLER ÉS LIU GYŐZŐTT KAWASAKIBAN - ÚJ NŐI GERELYHAJÍTÓ ÁZSIAI REKORD PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2017. május 21. vasárnap, 19:57
 21 MAY 2017 / KAWASAKI, JAPAN
 
GERELYHAJÍTÁS FÉRFI 800GR
1 Thomas RÖHLER GER                 86.55
2 Shih-Feng HUANG TPE               82.57
3 Jaroslav JÍLEK CZE                       82.46
4 Kohei HASEGAWA JPN              80.85
5 Hamish PEACOCK AUS              80.13
6 Ryohei ARAI JPN                          79.53
7 Petr FRYDRYCH CZE                 79.31
8 Takuto KOMINAMI JPN              74.07
 
 
 
 GERELYHAJÍTÁS NŐK 600GR
 1 Shiying LIU CHN                           66.47
2 Kathryn MITCHELL AUS              63.23
3 Yuki EBIHARA JPN                      60.53
4 Risa MIYASHITA JPN                    60.03
5 Haruka KITAGUCHI JPN             59.59
6 Marina SAITO JPN                          57.72
7 Hanna HATSKO-FEDUSOVA UKR     57.27
8 Mahiro OSA JPN                           52.93
 
 
 
Módosítás: ( 2017. május 22. hétfő, 05:32 )
 
KELET KUPA 2017 - GERELYHAJÍTÁS EREDMÉNYEK PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2017. május 20. szombat, 19:21
Kelet Kupa Debrecen
2017-05-20–2017-05-21
 

Férfi Gerelyhajítás 800gr
 1 Rivasz-Tóth Norbert 1996 Szolnoki MÁV-SE 9 78.42
2 Rab Attila 1994 Ikarus BSE 7 68.24 SB
3 Gál Mihály 1994 Szolnoki MÁV-SE 5 65.26
4 Kovács Noel 1999 Ikarus BSE 3 63.42
5 Török Krisztián 1987 KARC 4 62.40 SB
6 Petz Barnabás 1997 FTC 2 61.08 PB
7 Kató Géza 1989 UTE 1 54.97 SB
8 Földvári Zsombor Előd 1995 UTE 8 50.25
9 Horváth Leon 1999 Ikarus BSE 6 48.57
A győztes edzője Varga Lőrinc.
 
 Fiú Gerelyhajítás (600gr) – SERDÜLŐ
1 Mihajlovic Alex 2002 Gödöllői EAC 4 53.80
2 Lukács Gergő 2002 Reménység Vác 7 52.10 PB
3 Juhász Nándor 2002 Gödöllői EAC 5 49.98
4 Némethy Szabolcs 2003 Bp. Honvéd SE 8 45.67
5 Gálpál Zsombor 2003 Ikarus BSE 1 42.94 PB
6 Nagy Zsombor 2002 Ikarus BSE 2 40.89
7 Bágyi Viktor 2003 Albertirsai SE 3 39.61
8 Dányi Péter 2003 Ikarus BSE 6 39.52 PB
A győztes edzője Máté Alpár.

 
 Női Gerelyhajítás – 600gr
1 Szilágyi Réka 1996 Szolnoki MÁV-SE 8 55.69
2 Bogdán Annabella 1992 Békéscsabai AC 3 49.89
3 Tremmel Barbara 1998 UTE 1 45.48 SB
4 Jákfalvi Blanka 1995 Ikarus BSE 6 44.16 PB
5 Tóth Janka 1990 Szolnoki MÁV-SE 7 43.78 SB
6 Bakos Karolina 1993 Szolnoki MÁV-SE 4 43.69
7 Kovács Leila 1995 HÓDIÁK 9 40.52 SB
8 Bóbis Dorina 1999 Reménység Vác 2 40.02
9 Kareczki Réka 1999 Reménység Vác 5 37.73
A győztes edzője Varga Lőrinc.
 
 
 Leány Gerelyhajítás (500gr) – Döntő
1 Eszenyi Napsugár 2002 Gödöllői EAC 1 41.83
2 Beretzky Boglárka 2003 Haladás VSE 10 39.83 PB
3 Makai Anna 2004 Szolnoki SC-SI 12 38.49
4 Sári Pálma 2002 Egri Sportiskola SE 6 38.46
5 Nagy Viktória 2002 Szolnoki SC-SI 4 36.67 PB
6 Zánkai Zsófia 2003 Ikarus BSE 2 33.56
7 Mozer Jolán 2002 Ikarus BSE 7 31.73 PB
8 Gálpál Zsófia 2003 Ikarus BSE 3 31.63
9 Gál Zita 2004 Szolnoki SC-SI 5 27.54
10 Tóth Gyöngyvér 2002 UTE 8 26.42 PB
11 Németh Zsófia 2003 Soproni AC 9 18.82 PB
12 Hidy Noémi Natalie 2003 Soproni AC 11 17.81 PB
A győztes edzője Máté Alpár.
 
 

Módosítás: ( 2017. május 22. hétfő, 05:33 )
 
BUDAPEST TURBOJAV GERELYHAJÍTÓ GYERMEK BAJNOKSÁG 2017 TAVASZ PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Turbojav hírek   
2017. május 16. kedd, 19:52
BUDAPEST TAVASZI GYERMEKVERSENY
2017. május 14. / Ikarus Atlétika pálya
 
GYERMEK ATLÉTIKA EREDMÉNYEK / LINK
 
 
 Turbojav leány - U13 / 11-12 évesek
1. Kéri Gréta 2005 MAFC 29,91
2. Kovács Rita 2005 Ikarus BSE 25,20
3. Lakos Dóra 2006 KSI SE 20,03
4. Fridrich Viktória 2006 Csepei DAC 19,12
5. Maschl Rita 2006 Budaörsi DSE 17,53
6. Falcz Zsófia 2006 Postás SE 17,14
7. Rigó Réka 2005 III.ker. TVE 16,69
8. Batu Szabina 2006 CVSE 16,59
9. Bezzeg Dorka 2006 CVSE 14,66
10. Varga Petra 2005 Ikarus BSE 13,72
11. Csernus Norina 2005 MAFC 13,36
 
 
 Turbojav leány - U11 / 9-10 évesek
1. Boncz Ilona 2007 III. ker. TVE 17,98
2. Vágó Zsófia 2009 Csepei DAC 14,94
3. Rockov Ajsa 2008 BHSE 14,50
4. Zsadon Emma 2008 Postás SE 13,05
5. Varga Zsófia 2007 CVSE 11,01
6. Dudás Alma 2007 CVSE   9,45
7. Bonzattó Barbara 2008 Postás SE   9,10
8. Rákosy Csenge 2008 Postás SE   8,10
9. Kneif Laura 2008 CVSE   6,32
10. Hegedűs Nóra 2007 CVSE   6,18
11. Balla Krisztina 2008 CVSE   6,16
12. Farkas Gréta 2007 CVSE   5,44
- Faragó Kincső 2007 BHSE           DNS
 
 

 
 Turbojav fiú - U13 / 11-12 évesek
1. Herczeg Attila 2006 BHSE 35,49
2. Bak Ádám 2006 Titán Szeged 31,25
3. Bényi Dániel 2005 Váci Reménység SE 31,05
4. Horváth Máté  2005 Veresegyház VSK 30,98
5. Szabó Zsombor 2005 Ikarus BSE 27,81
6. Kovács Benedek 2005 UTE 26,52
7. Laczházi Bence 2005 MAFC 26,16
8. Rockov Attila 2005 BHSE 25,73
9. Rockov Keve 2006 BHSE 19,50
10. Rákosy Márton 2005 Postás SE 18,03
11. Lénárt Krisztián 2006 CVSE 17,10
12. Matévi Bálint 2006 III. ker. TVE 12,60
 
 
 Turbojav fiú - U11 / 9-10 évesek
1. Laczházi Barna 2007 MAFC 19,13
2. Révész Máté 2008 CVSE 17,12
3. Rényi Jakab 2007 VASAS SC 13,53
4. Bús László 2008 CVSE 13,03
5. Szabó Bence 2008 Csepeli DAC 11,45
6. Fidrich Máté 2008 Csepei DAC 10,84
7. Hetyei Tibor 2008 CVSE   9,39
8. Vörös Szűcs Iván 2008 CVSE   8,30
9. Pásztor Iván 2007 VASAS SC   8,15
10. Pap Ádám 2008 CVSE   7,48
Módosítás: ( 2017. május 16. kedd, 20:50 )
 
ANDREAS HOFMANN 88.79M - A VILÁG IDEI 3. LEGJOBB EREDMÉNYE! PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2017. május 15. hétfő, 18:33

Usapharm Speerwurf-Meeting in Offenburg / 2017. május 13. szombat
 
A Német gerelyhajító férfiak dominálják a világot gerelyhajításban!  A
három első helyen Röhler (93.90m), Vetter (89.68m) és az offenburgi verseny
győztese Andreas Hofmann (88-79m).   A profin rendezett verseny élőben ment a 
TV-ben, interneten.  Minden győztes egy gerelyt kapott, a második és harmadik
helyezettek is tárgyjutalmat vihettek haza.  A verseny magyar vonatkozása Herczeg
György és Attila nevéhez fűződik, akik hajításukkal a német korosztályos bajnoki
ranglista élére kerültek.  A német fiatalok 13 éves korukig 400gr gerellyel hajítanak,
kimarad az 500gr gerely, majd váltanak 600gr-ra 14-15 éves korukra. 
 
A szervezők Boris Henry (Öbergföll) és Werner Daniels voltak.  A verseny házigazda
asszonya Christina Öbergföll volt világbajnok.  Thomas Röhler jénai csapatát a szám
volt női világcsúcstartója, egyben Söül olimpiai bajnoka  Petra Felke erősítte (80m).  
Minden versenyző a verseny előtti napon a házigazdák vacsora vendége volt, így a
magyar fiatalok együtt vacsorázhattak a német hajítók nagyságaival.  A verseny
plakátját együtt írták alá a szponzorok részére (fényképek a gerely.hu facebook oldalán). 
 
A világ idei 3 legjobb hajítója (több ajándék és pénzjutalom mellett) Tokaji bort vihetett haza,
hogy emlékezhessenek a magyar gerelyhajítás nagyságaira.  
 
 
VIDEO A VERSENY ÖSSZEFOGLALÓJA/ LINK  
 
 
 
EREDMÉNYEK 
 
Gerelyhajítás Férfiak 800gr
1. Andreas Hofmann (MTG Mannheim) 88,79 m (PB):
2. Lars Hamann (Dresdner SC) 86,71 (PB),
3. Johannes Vetter (LG Offenburg) 83,91;
4. Thomas Röhler (LC Jena) 83,22;
5. Rolands Strohbinders (Lettland) 79,07,
6. Markus Koch (LG Offenburg) 71,82 (PB).
 
Gerelyhajítás Nők 600gr 
1. Katharina Molitor (TSV Bayer Leverkusen) 62,26 m,
2. Christin Hussong (LAZ Zweibrücken) 61,13,
3. Alexia Kogut-Kubiak (Frankreich) 55,51,
4. Liveta Jasiunaite (Litauen) 54,65.
 
GERELYHAJÍTÁS Junior U23 Férfiak: 800gr
1. Tom Meier (LC Jena) 71,98 m,
2. Jonas Bonewit (LG Stadtwerke München) 65,23.
 
GERELYHAJÍTÁS Junior U23 nők: 600gr
1. Christine Winkler (SC DHfK Leipzig) 58,18 m (PB),
2. Fabienne Schönig (LG Wipperfürth) 49,71.
 
GERELYHAJÍTÁS U20 Férfiak: 800gr
1. Yannik Limmer (LG Stadtwerke München) 64,13 m (PB),
2. Remi Conroy (Frankreich) 60,40,
3. Christian Wangnik (LG Offenburg) 60,31,
4. Tanguy Schwartz (Frankreich) 54,63.
 
GERELYHAJÍTÁS U20 Nők: 600gr
1. Lotte Reimann (LC Jena) 47,57 m,
2. Clio Gausmann (LG Regio Karlsruhe) 47,00,
3. Sabrina Reusch (LG Stadtwerke München) 40,23,
4. Ann-Kathrin Witt (TV Mettingen) 38,98.
 
GERELYHAJÍTÁS U18 Fiúk:700gr
1. Tom Pabst (LC Jena) 64,24 m (PB),
2. Linus Limmer (LG Stadtwerke München) 63,07 (PB),
3. Leon Hofmann (SR Yburg Steinbach) 55,94,
4. Patrik Schrempp (LG Ortenau Nord) 50,05.
 
GERELYHAJÍTÁS U18 Lányok: 500gr
1. Julia Ulbricht (LAV Rostock) 50,84 m (PB),
2. Elisabeth Hafenrichter (LGS München) 48,38 (PB),
3. Leonie Tröger (Hallesche LF) 44,32,
4. Marie Bertl (LC Jena) 43,75,
5. Anna Janyska (DJK Hockenheim) 41,51.
 
GERELYHAJÍTÁS 600gr / Serdülő fiúk:
1. Erik Sillaste (Frankreich) 50,91 m (PB).
2.. Ian Saxon Hall (USA) 49,43 m (PB),
2. Niklas Eßlinger (TV Lahr) 40,57 (PB).
 
 GERELYHAJÍTÁS 400gr / fiúk
1. Györgyi Herczeg (Ungarn) 53,76 m (PB),
2. Johann Daniels (ETSV Offenburg) 44,05,
3. Attila Herczeg (Ungarn) 35,90 
4. Malik Skupin-Alfa (ETSV Offenburg) 33,51 (PB).
 
 
Módosítás: ( 2017. május 15. hétfő, 19:06 )
 
Rivasz-Tóth Norbert 79.67M! Új gerelyhajító UP Csúcs! PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2017. május 15. hétfő, 13:41
 
 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága Elődöntő Keleti Csoport -
2017 Miskolc 2017-05-13–2017-05-14

 Férfi Gerelyhajítás – Döntő

1 Rivasz-Tóth Norbert 1996 Konok Kunok 4 79.67 U23-NR
2 Rab Attila 1994 GEAC-Ikarus BSE 16 66.23
3 Gál Mihály 1994 Konok Kunok 7 65.56 SB
4 Török Krisztián 1987 Konok Kunok 9 61.91 SB
5 Adame Máté 1994 Dunamentiek 1 61.68
6 Petz Barnabás 1997 FTC 13 56.75
7 Horváth Leon 1999 GEAC-Ikarus BSE 18 53.50
8 Bóta Ármin 1998 Egri SSE 12 53.26
9 Jancsik Tamás 2001 Dunamentiek 14 49.63 PB
10 Bágyi Gábor 2000 Albertirsa - Ócsa SE 17 49.34 PB
11 Gyetvan Balázs 1994 Maximus SE Szentes 15 48.57 SB
12 Vámos Péter 1993 Viharsarok 3 48.12
13 Kiss Pál 1960 HÓDIÁK 5 45.12 SB
14 Für Máté 1997 Egri SSE 2 41.80 SB
15 Nagy Roland 1998 Egri SSE 8 38.71 SB
16 Bodnár Attila 1996 MVSI-Tiszaújvárosi SC 10 36.45
17 Dudás Vencel 2001 Maximus SE Szentes 11 30.14 PB
Kovács Noel 1999 GEAC-Ikarus BSE 6 DNS
A győztes edzője Varga Lőrinc.

 
 
 Női Gerelyhajítás – Döntő

1 Bogdán Annabella 1992 Viharsarok 2 57.70 PB
2 Szilágyi Réka 1996 Konok Kunok 8 57.36 SB
3 Bakos Karolina 1993 Konok Kunok 18 46.70 SB
4 Benczenleitnerné Preisinger Ágnes 1973 FTC 5 41.27 SB
5 Jákfalvi Blanka 1995 GEAC-Ikarus BSE 6 40.77
6 Kareczki Réka 1999 Dunamentiek 15 39.60
7 Canea Éva 1997 GEAC-Ikarus BSE 13 38.76 SB
8 Szilágyi Petra 2000 Békési DAC 10 37.02 PB
9 Szabó Eszter 2001 Albertirsa - Ócsa SE 7 36.58 PB
10 Nánai Lilla 1994 Maximus SE Szentes 9 36.05 SB
11 Tóth Laura 1999 Egri SSE 3 35.50
12 Bóbis Dorina 1999 Dunamentiek 14 35.34
13 Ádám Dorka 2000 Albertirsa - Ócsa SE 4 31.37 PB
14 Kult Brigitta 1986 KSI SE 17 29.94 PB
15 Kocsis Alexandra 1994 Maximus SE Szentes 12 28.34 PB
Tornyi-Molnár Adrienn 1997 Maximus SE Szentes 1 NM
Korompay Zsuzsanna 1996 DSC SI-NYSC 16 NM
Tóth Janka 1990 Konok Kunok 11 DNS
A győztes edzője Eperjesi László.

 _____________________________________________________________________
 
Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága Elődöntő Nyugati Csoport -
2017 Szekszárd 2017-05-13–2017-05-14  
 
 Férfi Gerelyhajítás 800GR

1 Schmölcz Márk Xavér 1997 Pannon Duo 4 63.85 SB
2 Magyari Zoltán 1985 UTE - MTK Budapest 5 61.40
3 Kató Géza 1989 UTE - MTK Budapest 9 52.64 SB
4 Földvári Zsombor Előd 1995 UTE - MTK Budapest 16 50.66 PB
5 Jankovics Dániel János 1995 Budaörsi SC 18 48.73 PB
6 Kun-Szabó Balázs 1989 Vasas - TFSE 15 47.87 SB
7 Juhász Bence 2000 Pannon Duo 14 47.46 PB
8 Ács Zsolt 2000 Pannon Duo 7 47.22 PB
9 Szabó Mátyás 1998 BO-KA 1 42.79 PB
10 Őry Tamás 1996 Szekszárd-Mohács 8 39.60 PB
11 Sándor Kristóf 1998 BO-KA 12 37.61 PB
12 Majer Zsolt Ferenc 1996 ELTE SE 10 37.17 PB
13 Tánczos Balázs 1995 SZoESE 11 35.48 PB
14 Gerő Kornél 1982 Budaörsi SC 3 32.52 PB
15 Polk Bálint 2000 MAFC - III.ker. TVE 13 32.40 PB
16 Barcza Bence 1993 SZoESE 6 30.53 PB
17 Jacsó András 1993 ELTE SE 2 28.22 PB
18 Seres Soma 2000 MAFC - III.ker. TVE 17 27.81 PB
A győztes edzője Thomas Schäffer.
 
 
 Női Gerelyhajítás – Döntő 600GR

1 Moravcsik Angéla 1996 UTE - MTK Budapest 2 51.19 SB
2 Máté Fanni Szabina 1999 Szekszárd-Mohács 9 45.36
3 Ormay Anikó 1991 UTE - MTK Budapest 13 45.25 SB
4 Misák Dominika 2001 Pannon Duo 7 44.14 PB
5 Schmölcz Mirtill 2000 Pannon Duo 5 41.95 SB
6 Grábner Tímea 1981 BO-KA 6 40.97 SB
7 Papp Zsófia 1998 BO-KA 12 39.25
8 Erőss Lilla Katalin 1996 Vasas - TFSE 11 37.32 PB
9 Marosi Viktória 2001 UTE - MTK Budapest 4 34.87 PB
10 Herner Dóra 2000 Szekszárd-Mohács 3 31.14 PB
11 Feri Daniella 2000 Szekszárd-Mohács 8 28.76 PB
12 Varga Alexandra 1993 SZoESE 10 24.97 SB
13 Schmelcz Laura Flóra 2001 Szekszárd-Mohács 1 20.67 PB
A győztes edzője Ifj. Magyari Zoltán .
 
 

Módosítás: ( 2017. május 15. hétfő, 17:17 )
 
További cikkeink...
<< Első < Előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Következő > Utolsó >>

Oldal 4 / 176

Honlap Statisztika

Tartalom találatai : 504057

Jelenlegi látogatók száma:

Oldalainkat 1 vendég böngészi

GERELY INFOK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

  

 

 

   

  

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

    

 

 

Paragi Ferenc Alapítvány

Pillanatképek

hera10.jpg

Keresés

vk_gyuri1.jpg